Developer PR

Deweloper PR

Dla branży deweloperskiej i budowlanej opracowaliśmy strategię PR 360*, która nie tylko kreuje i dba o wizerunek naszych Klientów, ale także wspiera działania sprzedażowe.

Co to jest DEVELOPER PR 360*?

To kompleksowa obsługa public relations dla developerów oraz klientów z branży budowlanej. Obejmuje wszystkie szczeble komunikacyjne włączając w to strategię komunikacyjną, obsługę media relations w systemie 24/7, a nawet szkolenie dla pracowników z zakresu wizerunku. Branża developerska jest bardzo wrażliwa. Opinia innych jest dla potencjalnych klientów niezwykle istotna. Dlatego usługi public relations dla deweloperów wspierają sprzedaż. Jesteśmy specjalistami od marketingu inwestycji deweloperskich. Od ponad 10 lat promujemy czołowych deweloperów i ich inwestycje. DEVELOPER PR 360* to:

Wspólnie z klientem wyznaczamy cele sprzedażowe inwestycji oraz profil klienta docelowego. Tworzymy strategię komunikacyjną dla określonej inwestycji. Wyznaczamy kanały i kierunki komunikacji. Dokonujemy analiz marketingowych, planujemy i optymalizujemy kampanie reklamowe.

W czasach silnej konkurencji na rynku deweloperskim identyfikacja wizualna jest tym co wyróżnia i wspiera decyzje zakupowe. Dobrze zaprojektowane materiały graficzne są niezwykle istotne w procesach zakupowych nieruchomości Doradzamy deweloperom w zakresie: kreacji nazwy inwestycji, logotypów, reklam prasowych i outdoorowych, a także wszystkiego co związane z wizerunkiem terenu budowy (brandowanie inwestycji) i biurem sprzedaży.

Co roku na temat naszych klientów deweloperskich ukazuje się kilka tysięcy artykułów prasowych. Na poziomie ogólnopolskim i lokalnym tworzymy przekonujące materiały prasowe, które są regularnie publikowane w mediach. Dbamy nie tylko o odpowiednią liczbę publikacji, ale także o ich jakość.

Prowadzimy skuteczne działania w mediach społecznościowych. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie digital public relations. Największą zaletą współpracy z influencerem przy promocji marki jest duża wiarygodność jego komunikatów. Dla deweloperów tworzymy mapy influencerów z przypisanymi celami dla konkretnej inwestycji. Influencer marketing przypomina marketing rekomendacji, jednak koncentruje się wyłącznie na opinii wpływowych internautów.

Pracownik to pierwszy piarowiec firmy. Dlatego szkolimy Państwa pracownikó. Uczymy tworzenia treści, budowy własnych kanałów komunikacyjnych. Szkolimy z zakresu wystąpień publicznych i pracy z kamerą.