forte pr Do good and talk about it.

Centrum Badań DNA

21-05-2010  RAK SZYJKI MACICY – GENETYCZNA DIAGNOSTYKA INFEKCJI
Centrum Badań DNA
Rak szyjki macicy jest nowotworem złośliwym rozwijającym się z nabłonka pokrywającego szyjkę lub kanał szyjki macicy. Co roku około 3500 Polek dowiaduje się, że ma raka szyjki macicy. Połowa z nich umiera, ponieważ zbyt późno została zdiagnozowana. Testy genetyczne na obecność HPV pozwalają na wykrycie infekcji na długo przed wystąpieniem zmian nowotworowych w obrębie szyjki macicy. więcej »
22-04-2010  CENTRUM BADAŃ DNA WPROWADZA INNOWACYJNĄ METODĘ DIAGNOSTYKI CHORÓB I PREDYSPOZYCJI GENETYCZNYCH.
Centrum Badań DNA
Centrum Badań DNA z Poznania jest pierwszą instytucją w Polsce oferującą komercyjne badania diagnostyczne chorób i predyspozycji genetycznych przy wykorzystaniu mikromacierzy DNA. Od dziś w Centrum Badań DNA można wykonać m.in. testy na predyspozycje genetyczne w kierunku takich chorób jak mukowiscydoza, dziedziczny rak piersi i jajnika, oraz licznych schorzeń narządów wzroku i słuchu. więcej »
19-05-2009  Diagnostyka infekcji układu moczowo-płciowego.
Centrum Badań DNA
Centrum Badań DNA oferuje obecnie najszerszy w Polsce zakres testów diagnostycznych do wykrywania i identyfikacji drobnoustrojów wywołujących infekcje dróg moczowo-płciowych. Dzięki panelom URO-GENITAL można szybko ustalić przyczynę zakażenia i zastosować odpowiednie leczenie.   więcej »
01-04-2009  Centrum Badań DNA w Poznaniu
Centrum Badań DNA
Dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego Centrum Badań DNA rozpoczęło rozmowy o ewentualnej  współpracy z instytucjami i firmami brazylijskimi. więcej »
« Powrót

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".