forte pr Do good and talk about it.

Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

16-04-2013  Batorego będzie gotowe w terminie!
Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Na osiedlu Batorego 41A trwa budowa II etapu inwestycji. Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Inwestycja realizowana jest przez poznańskiego dewelopera – Agencję Inwestycyjną. Właściciele mieszkań klucze otrzymają w listopadzie tego roku.
Mimo przedłużającej się i srogiej zimy prace postępują zgodnie z przyjętym harmonogramem. W tym roku zaplanowano realizację drugiego etapu inwestycji, który obejmuje 25 mieszkań.


- Zaplanowany odbiór kluczy do mieszkań nie przesunie się w czasie i w listopadzie 2013 r. wszyscy mieszkańcy będą mogli rozpocząć urządzanie swoich lokali. Do wykonania pozostało jeszcze kilka prac wykończeniowych m.in. montowanie wind, położenie płytek na korytarzach, styropianu i tynku na zewnątrz oraz instalacji wewnątrz mieszkań. Na sam koniec planujemy zagospodarowanie terenów zielonych– mówi Bożena Taflińska–Tadeusz, wiceprezes Agencji Inwestycyjnej.
Osiedle Batorego to kompleks 120 mieszkań znajdujących się w kilku segmentach o różnych wysokościach. Budowa osiedla podzielona jest na trzy etapy. Pierwszy z nich obejmował 55 mieszkań w klatkach A i B i został on ukończony w grudniu ubiegłego roku. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie rezerwatu Żurawiniec oraz kampusu uniwersyteckiego.
Drugi etap inwestycji rozmieszczony jest w klatkach C i D. Wśród nich znajdą się zarówno praktyczne kawalerki zajmujące powierzchnię 26,6 metrów kw., mieszkania dwupokojowe, jak i obszerne mieszkania trzypokojowe (nawet do 65,2 metrów kw.). Każdy lokal mieszkalny posiada taras lub balkon. Na parterze znajdują się atrakcyjne nieruchomości z wydzielonymi ogródkami. Mieszkania parterowe zostały wyposażone w rolety okienne.
Dodatkowo do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej. W budynku znajduje się również 18 piwnic oraz kilka pomieszczeń do wspólnego użytku. Na zewnątrz zaprojektowanych zostało ok. 30 miejsc postojowych. Osiedle jest ogrodzone a dla najmłodszych został zaprojektowany plac zabaw. Oddanie do użytku ostatniego etapu planowane jest na 2014 rok.
Ceny wynoszą 6100 – 6800 złotych za metr kw. w zależności od położenia i wielkości mieszkania. Przykładowo za kwotę 180 tys. złotych otrzymujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 26,6 m kw. z dużym tarasem (ponad 23 m kw.). Z kolei mieszkania dwupokojowe można nabyć już od 250 tys. złotych.

""

 

 

« Powrót

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".