forte pr Do good and talk about it.

Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

10-05-2012  Nowe mieszkania na osiedlu Batorego.
Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Piątkowo to jedna z bardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania. Doskonała komunikacja linią poznańskiej Pestki sprawia, że coraz chętniej Poznaniacy przeprowadzają się na północ miasta. Na Osiedlu Batorego powstaje kompleks mieszkaniowy budowany przez Agencję Inwestycyjną.

Budynek powstaje na os. Stefana Batorego 41A, bezpośrednio w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Żurawiniec. Inwestycja będzie oddawana do użytku w trzech etapach. Pierwsi mieszkańcy już w grudniu otrzymają klucze do własnego M. Drugi etap oddania inwestycji planowany jest na maj 2013, a trzeci na lipiec tego samego roku. Łącznie powstanie 120 mieszkań.

- Oferta na Batorego to głównie małe mieszkania dwupokojowe, takie od 36 do 50 m2. W kompleksie znajdują się także kawalerki oraz mieszkania trzypokojowe. Ceny wynoszą od 6500 zł/m2 do 6800 zł/m2 brutto- mówi Bożena Taflińska – Tadeusz, wiceprezes Agencji Inwestycyjnej.

Osiedle Batorego jest szczególnie atrakcyjne ze względu na sąsiedztwo kampusu uniwersyteckiego na Morasku. Bliskość lasu, bogactwo terenów spacerowych oraz obiektów sportowych tj. kryty basen sprawia, że jest to doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu. Developer zadbał także o infrastrukturę kompleksu. Teren będzie ogrodzony i zamknięty. Na terenie inwestycji powstanie plac zabaw dla najmłodszych.

Budynek składa się z kilku segmentów o różnych wysokościach, od trzech do sześciu kondygnacji. Każda klatka schodowa wyposażona jest w windę zjeżdżającą do podziemnej hali garażowej.

- Mieszkania na parterze mają wydzielone tarasy i ogródki. W standardzie wyposażamy mieszkania parterowe w systemy rolet okiennych - mówi Bożena Taflińska – Tadeusz. Na ostatnich kondygnacjach, znajduje się kilka wyjątkowych mieszkań, z dużymi tarasami na dachu.- dodaje.

Podziemna hala garażowa umożliwia zaparkowanie ponad 90 pojazdów. Dla pozostałych mieszkańców zaprojektowane zostały miejsca postojowe na zewnątrz. Inwestor przewidział również możliwość wykupienia piwnicy. Na terenie obiektu będą dostępne pomieszczenia przeznaczone na wózki oraz rowery.

Budowa osiedla Stefana Batorego 41 A rozpoczęła się pod koniec ubiegłego roku. Obecnie trzecie piętro budynku zamknięte jest stropem. Do końca roku zostanie oddanych pierwszych 55 mieszkań.

 

 

« Powrót

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".