forte pr Do good and talk about it.

Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

12-04-2012  Casa Fonte - ostatni etap budowy na Sołaczu.
Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Kto by nie chciał mieszkać na Sołaczu? Jedna z najlepszych dzielnic Poznania jest prawdziwą perłą na mapie miasta. Na 90 ha znajduje się zespół willowy wpisany prawie 30 lat temu do rejestru zabytków. Nieruchomości z rynku wtórnego na Sołaczu rzadko trafiają do publicznej sprzedaży. A nawet jeśli to cena metra kwadratowego często przekracza 10.000 złotych. Na zabytkową willę za kilka milionów mało kogo stać, ale deweloperzy budują domy w pobliżu tej najbardziej ekskluzywnej poznańskiej dzielnicy.

Sołacz słynie z niskich willi i urokliwej przyrody Parku Sołackiego. W takiej okolicy przyjemnie jest mieszkać. Za kilka miesięcy zostanie oddana do użytku jedna z najbardziej kameralnych i unikatowych inwestycji poznańskiej Agencji Inwestycyjnej – budynek Casa Fonte. Rozpoczęły się prace nad ostatnim etapem budowy. Inwestycja zlokalizowana jest około 200 metrów od Parku Sołackiego, przy ulicy Źródlanej. 

Budynek składa się z ośmiu przestronnych 2 i 3 pokojowych mieszkań. Ponadto są w nim także dwupoziomowe apartamenty składające się z czterech pokoi.  Tylko przez najbliższe dwa tygodnie klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w Casa Fonte będą mogli liczyć na bardzo atrakcyjną cenę.

- Promocja, którą wprowadziliśmy obniża cenę mieszkań o 600 złotych za m2. Cena obecnie wynosi 7.500 pln/m2 brutto. – mówi Bożena Taflińska – Tadeusz, wiceprezes Agencji Inwestycyjnej. W przypadku zakupu największych apartamentów rabat ten daje oszczędność ponad pięćdziesięciu tysięcy złotych – dodaje.

Coraz częściej klienci poszukują inwestycji, które zapewnią im z jednej strony bliskość centrum miasta, a z drugiej podmiejski spokój i naturę. Sołacz jako jedna z nielicznych dzielnic miasta zdaje się to zapewniać. Za cztery miesiące pierwsi lokatorzy Casa Fonte będą mogli cieszyć się urokami lata wśród sołackiej zieleni.

« Powrót

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".