forte pr Do good and talk about it.

Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

16-04-2013  Batorego będzie gotowe w terminie!
Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.
Na osiedlu Batorego 41A trwa budowa II etapu inwestycji. Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Inwestycja realizowana jest przez poznańskiego dewelopera – Agencję Inwestycyjną. Właściciele mieszkań klucze otrzymają w listopadzie tego roku.
Mimo przedłużającej się i srogiej zimy prace postępują zgodnie z przyjętym harmonogramem. W tym roku zaplanowano realizację drugiego etapu inwestycji, który obejmuje 25 mieszkań.
więcej »
10-05-2012  Nowe mieszkania na osiedlu Batorego.
Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.
Piątkowo to jedna z bardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania. Doskonała komunikacja linią poznańskiej Pestki sprawia, że coraz chętniej Poznaniacy przeprowadzają się na północ miasta. Na Osiedlu Batorego powstaje kompleks mieszkaniowy budowany przez Agencję Inwestycyjną. więcej »
12-04-2012  Casa Fonte - ostatni etap budowy na Sołaczu.
Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.
Kto by nie chciał mieszkać na Sołaczu? Jedna z najlepszych dzielnic Poznania jest prawdziwą perłą na mapie miasta. Na 90 ha znajduje się zespół willowy wpisany prawie 30 lat temu do rejestru zabytków. Nieruchomości z rynku wtórnego na Sołaczu rzadko trafiają do publicznej sprzedaży. A nawet jeśli to cena metra kwadratowego często przekracza 10.000 złotych. Na zabytkową willę za kilka milionów mało kogo stać, ale deweloperzy budują domy w pobliżu tej najbardziej ekskluzywnej poznańskiej dzielnicy. więcej »
« Powrót

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".