forte pr Do good and talk about it.

Linea

07-06-2013  Dzień dziecka w Dąbrówce.
Linea

Już w najbliższą sobotę, 8 czerwca odbędzie się w Dąbrówce rodzinny festyn „ Razem w szkole, razem na podwórku”. Na uczestników czeka wiele atrakcji m.in. : pokazy taneczne, wokalne, turniej szachowy, pokazy straży pożarnej. Gwiazdą imprezy będzie znany z występów w telewizyjnym show Must be the Music, zespół ALEPAK. Festyn rozpocznie się o godzinie 12.00


ALEPAK to zespół folkowy, który został już okrzyknięty następcą znanych Brathanków. ALEPAK gra polskie melodie ludowe w nowoczesnych aranżacjach i nowych, unikatowych brzmieniach. W ich muzyce słychać odwołania do muzyki klasycznej. Rozpoczęcie koncertu zaplanowano na godzinę 16.00.
Wiele atrakcji przygotowali uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówce. Zobaczymy pokaz mody ekologicznej, występy taneczne oraz muzyczne. Na scenie wystąpią również dzieci z parafialnej scholi oraz ośrodka „Promyk” z Dopiewca.
Dzień Dziecka w Dąbrówce to kolejna inicjatywa kulturalna lokalnego dewelopera – spółki Linea.
- Dzień dziecka w Dąbrówce w tym roku świętujemy nietypowo, bo 8 czerwca. Dla małych i większych mieszkańców przygotowaliśmy dużo atrakcji. Chcemy, aby takie wspólne świętowanie stało się tradycją na naszych osiedlach – mówi Bogusława Bryl ze spółki Linea. Jesteśmy współorganizatorem wielu imprez kulturalnych w Dąbrówce, ponieważ uważamy, że to zawsze warto wspierać. W końcu kultura nie tylko zbliża ludzi, ale także łagodzi obyczaje. Szczegółowe informacje na temat przyszłych wydarzeń można uzyskać na naszej stronie www. – dodaje Bryl.
Podczas festynu będzie również możliwość przejazdu bryczką oraz obejrzenia pokazu szkolenia psów. O godzinie 13.00 rozpocznie się turniej piłki nożnej oraz inne zawody sportowe.
Imprezę zwieńczy rozpoczynający się o godzinie 20.00 koncert zespołu TAKLAMAKAN. Koncert odbędzie się w kaplicy parafialnej w Dąbrówce. Taklamakan tworzy troje utalentowanych muzyków: Jan Romanowski, Andrzej Trzeciak i Michał Karasiewicz. Ich muzykę najlepiej określa zdanie „folkowe brzmienie muzyki klasycznej”.
Organizatorami wydarzenia jest Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Dąbrówce, Parafia św. Urszuli Ledóchowskiej w Dąbrówce oraz deweloper Linea.


 

« Powrót

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".