forte pr Do good and talk about it.

Linea

09-03-2012  Osada Leśna Ruczaj - trwa budowa.
Linea

Trwa budowa nowej inwestycji spółki Linea w gminie Dopiewo. Osada Leśna Ruczaj to kompleks nowoczesnych domów mieszkalnych położonych w sąsiedztwie Lasu Zakrzewskiego. W pierwszym etapie powstanie ok. 25 domów mieszkalnych.

Osada Leśna Ruczaj obejmować będzie domy o powierzchni od 80 do 127 m2. W ofercie znajdują się domy jednorodzinne - Atrium i Erem oraz szeregowe – Piano.

Inwestycja położona jest przy ścianie Lasu Zakrzewskiego, niedaleko jeziora Niepruszewskiego. Dzięki takiej lokalizacji mieszkańcy będą mogli spędzać czas blisko natury. Dbanie o środowisko naturalne i kontakt z przyrodą ma dla firmy Linea ogromne znaczenie, dlatego też do budowy osiedla zostały wybrane ekologiczne materiały i technologie.

Ceny oferowanych domów zaczynają się od 372.000 złotych brutto. W tej cenie otrzymuje się dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej z dwoma miejscami postojowymi. Każdy budynek posiada dwa ogrody. Dom składa się z trzech sypialni, pokoju dziennego z jadalnią i kominkiem, kuchni oraz dwóch łazienek. Układ funkcjonalny spełni oczekiwania rodziny z dwójką dzieci.

Dla większych rodzin Linea przygotowała ofertę domów w zabudowie łańcuchowej (budynki stykają się tylko garażami). Dostępne są domy dwupoziomowe oraz parterowe. Obie propozycje są zaprojektowane z myślą o wymagającym kliencie. Wszystkie projekty realizowane w ramach Osady Leśnej Ruczaj oddawane są w stanie developerskim podwyższonym.

- W cenie inwestycji jest nie tylko udział w gruncie, ale także wykonanie oświetlonej drogi dojazdowej do posesji. – mówi Adam Wędrychowicz – przedstawiciel spółki Linea. Atrakcyjność inwestycji zwiększa także fakt oddania do użytku drogi ekspresowej S-11, która doskonale skomunikowała całą gminę z miastem oraz w dodatkowo połączy się z autostradą A2 w najbliższych miesiącach - dodaje Wędrychowicz.

Firma Linea od wielu lat wspiera gminę Dopiewo. Lokalna społeczność otrzymała od developera m.in. projekt szkoły podstawowej w Dąbrówce, projekty przedszkoli w Skórzewie i Konarzewie oraz projekt kościoła. Firma przekazała także grunt pod budowę kościoła parafialnego w Dąbrówce.

Naszym celem nie jest jedynie budowa domów. Wiemy, że tworząc Osadę Leśną Ruczaj przyczyniamy się również do powstania społeczności, która powinna mieć możliwość realizacji w przyjaznym otoczeniu swoich potrzeb począwszy od edukacji, poprzez zakupy, rekreację aż do potrzeb duchowo-religijnych – mówi Adam Wędrychowicz, przedstawiciel spółki Linea. – Mamy nadzieję, że powstająca w naszej gminie szkoła podstawowa, stanie się centrum edukacyjno – kulturalnym w Dąbrówce, miejscem integracji mieszkańców - dodaje.

Wizja stworzenia unikatowego a zarazem przyjaznego miejsca zamieszkania jest priorytetem Linei. Każdy projekt jest opracowywany z myślą o przyszłych mieszkańcach i możliwości ułatwienia i urozmaicenia im codziennego życia poprzez odpowiednią lokalizacje oraz komunikację.
 

« Powrót

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".