forte pr Do good and talk about it.

Linea

07-06-2013  Dzień dziecka w Dąbrówce.
Linea
Już w najbliższą sobotę, 8 czerwca odbędzie się w Dąbrówce rodzinny festyn „ Razem w szkole, razem na podwórku”. Na uczestników czeka wiele atrakcji m.in. : pokazy taneczne, wokalne, turniej szachowy, pokazy straży pożarnej. Gwiazdą imprezy będzie znany z występów w telewizyjnym show Must be the Music, zespół ALEPAK. Festyn rozpocznie się o godzinie 12.00 więcej »
09-04-2012  Rekrutacja do nowej szkoły w Dąbrówce rusza 15 kwietnia!
Linea

Już we wrześniu w nowej szkole Dąbrówce rozpocznie naukę 350 uczniów. To ogromny sukces dla gminy, ale przede wszystkim dla mieszkańców. Szkoła podstawowa w Dąbrówce to jedno z kilku dużych i ważnych przedsięwzięć, w których udział bierze Linea. Firma podarowała gminie tereny w Dąbrówce o powierzchni ok. 1,5 ha z przeznaczeniem pod budowę szkoły podstawowej wraz z obiektami towarzyszącymi. Jest również autorem projektu budynku wraz z zagospodarowaniem całego terenu. więcej »

09-03-2012  Osada Leśna Ruczaj - trwa budowa.
Linea
Trwa budowa nowej inwestycji spółki Linea w gminie Dopiewo. Osada Leśna Ruczaj to kompleks nowoczesnych domów mieszkalnych położonych w sąsiedztwie Lasu Zakrzewskiego. W pierwszym etapie powstanie ok. 25 domów mieszkalnych. więcej »
21-02-2012  Architektura górą!
Linea
Kilkadziesiąt firm z branży developerskiej codziennie stara się zainteresować swoją ofertą klientów. Trudno wyróżnić się na rynku poznańskich firm developerskich. Obecnie nie wystarczy atrakcyjna cena, aby przyciągnąć inwestora. Coraz większe znaczenie ma lokalizacja, infrastruktura oraz architektura. Rośnie liczba klientów dla których estetyka inwestycji ma priorytetowe znaczenie. więcej »
« Powrót

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".