forte pr Do good and talk about it.

Dental Prestige

14-05-2012  Dental Prestige z kontraktem NFZ.
Dental Prestige

Klinika Dental Prestige w ramach NZOZu Medical Prestige z Poznania podpisała kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie chirurgii jednego dnia. Finansowane będą zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, ortopedii, ginekologii i urologii.


Negocjacje pomiędzy z NFZ trwały od grudnia 2011 roku i zakończyły się podpisaniem umowy, która została zawarta na okres 5 lat.
- Jesteśmy zadowoleni z tegorocznych negocjacji z Narodowym Funduszem Zdrowia. Kontrakt pozwoli na zrealizowanie wielu procedur medycznych – mówi Bartosz Bajerlein, członek zarządu Medical Prestige. W naszej placówce czas oczekiwania na zalecane zabiegi może być znacznie krótszy, niż w państwowych placówkach. Pacjenci, którzy się do nas zgłoszą mogą mieć pewność, że zostaną potraktowani w pełni profesjonalnie. Dodatkowo od tego roku wprowadziliśmy szeroką ofertę świadczeń rehabilitacyjnych. Nasi fizjoterapeuci pomogą pacjenta wrócić do zdrowia również po zabiegach ortopedycznych – dodaje.
W ramach chirurgii jednego dnia wykonuje się następujące zabiegi:

ortopedia – m.in. chirurgia ręki, operacje endoskopowe i rekonstrukcyjne kończyny dolnej,


urologia – m.in. kruszenie kamieni (URS), leczenie kamicy nerkowej, łagodnego przerostu prostaty, endoskopowe leczenia łagodnych zmian pęcherza moczowego.

chirurgia ogólna – m.in. operacje przepuklin, usunięcie pęcherzyka żółciowego, usunięcie wyrostka robaczkowego oraz wiele innych.

ginekologii – m.in. , endoskopowe zabiegi ginekologiczne, histeroskopia.


Na zabieg w ramach kontraktu z NFZ w Dental Prestige w ramach NZOZu Medical Prestige wystarczy posiadać ważne skierowanie, wystawione przez lekarza prowadzącego. Po jego okazaniu i bezpłatnej koniecznej kwalifikacji jest się wpisywanym na listę oczekujących.


Szczegółowych informacji udziela Recepcja Medical Prestige - tel. + 48 61 876 93 82
 

« Powrót

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".