forte pr Do good and talk about it.

Selgros Cash & Carry

04-06-2013  Zmodernizowany Selgros w Szczecinie.
Selgros Cash & Carry

We wtorek, 4. czerwca oficjalnie zostanie otwarta zmodernizowana  hurtownia  Selgros w Szczecinie. Z tej okazji na klientów szczecińskiej hali przygotowano wiele atrakcji.
 
Hurtownia Selgros funkcjonuje w Szczecinie od listopada 1999 roku. Modernizacja obiektu objęła całkowitą reorganizację przestrzeni hurtowni, zmianę wizualizacji oraz ekspozycji towarów. Dotychczasowe modernizacje hal dokonane przez Selgros pokazują, że klienci są zadowoleni ze zmian, uważając, że zakupy w odnowionych hurtowniach są prostsze i przyjemniejsze. 
W dniu otwarcia odnowionej hali w Szczecinie na klientów czeka wiele atrakcji. Przede wszystkim rewelacyjna promocja cenowa! Ponadto, co pięćdziesiąte zakupy będą gratis, a co setne premiowane odtwarzaczami Blu-Ray. 4 czerwca rozpoczyna się także ogólnopolska loteria „16 lat Selgros w Polsce”, w której na klientów czeka ponad 10.000 nagród na sumę przekraczającą 300.000 zł.
 
Niespodzianką jest także całkowicie nowe stoisko rybne. Na klientów czeka szeroki wybór świeżych ryb i owoców morza. Wśród ryb morskich i oceanicznych znajdują się między innymi: dorsz, flądra, halibut, łosoś, makrela i śledź. Na stoisku znaleźć można również wiele atrakcyjnych ryb słodkowodnych, w tym: amur, jesiotr, karp, pstrąg, sandacz czy szczupak. Całość uzupełnia dobry wybór owoców morza z krewetkami, kalmarami, małżami i ostrygami.
- Klienci bardzo dobrze przyjmują w modernizowanych hurtowniach proponowane przez nas zmiany. Szczególnie są zadowoleni ze stoiska z świeżymi rybami i owocami morza – mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Selgros.  – We wszystkich miastach, w których do tej pory wprowadziliśmy do sprzedaży te grupy produktów, cieszą się one wyjątkową popularnością – dodaje Furmanowicz.
Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Klientami sieci są osoby prowadzące działalność gospodarczą - przede wszystkim właściciele sklepów detalicznych oraz przedstawiciele branży gastronomicznej i hotelarskiej.
Klientów od lat przyciąga do Selgros szeroki wybór towarów i bardzo przystępne ceny. Obecnie w każdej hurtowni Selgros jest w ofercie około 40 tysięcy produktów. Klienci cenią sobie między innymi to, że Selgros przeprowadza indywidualny rozbiór mięsa pod zamówienie odbiorcy. Dużą popularnością cieszą się wyroby z własnej wędzarni, produkty ekologiczne oraz produkty sprzedawane pod hasłem „Kuchnie Świata”. Hurtownia ma do zaoferowania szeroki asortyment towarów spożywczych oraz przemysłowych, a wykwalifikowany personel zapewnia wysoki komfort obsługi.
W tym roku Selgros otrzymał dwie prestiżowe nagrody: tytuł „Retailer of the Year” przyznawany przez dostawców FMCG dla najlepszej sieci handlowej w kategorii Hurtownicy i dystrybutorzy oraz przyznawany przez klientów Złoty Laur Klienta 2013 w kategorii sieci hurtowni handlowych. Laur Klienta firma otrzymała po raz czwarty. Selgros od lat słynie z wyjątkowego, pełnego życzliwości i profesjonalizmu stosunku do swoich klientów.
 
Selgros Cash&Carry jest częścią holdingu Trans Gourmet, drugiej co do wielkości obrotów grupy zajmującej się handlem hurtowym w Europie. Firma zainwestowała do tej pory w Polsce ponad 1,2 mld zł. Obecnie Selgros posiada w Polsce piętnaście hurtowni zlokalizowanych w: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Gliwicach, Łodzi (2 hale), Katowicach, Krakowie, Poznaniu (gdzie mieści się także Centralne Biuro Firmy), Radomiu, Szczecinie, Warszawie (2 hale) i we Wrocławiu (2 hale). Docelowo władze spółki planują rozwinąć sieć do 20 hal. Aktualnie firma zatrudnia w Polsce około 4.500 pracowników i aktywnie współpracuje z samorządami i społecznościami lokalnymi.
Więcej informacji na www.selgros.pl
 

« Powrót

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".