forte pr Do good and talk about it.

Selgros Cash & Carry

04-06-2013  Zmodernizowany Selgros w Szczecinie.
Selgros Cash & Carry
We wtorek, 4. czerwca oficjalnie zostanie otwarta zmodernizowana  hurtownia  Selgros w Szczecinie. Z tej okazji na klientów szczecińskiej hali przygotowano wiele atrakcji. więcej »
04-10-2011  Selgros w Poznaniu otwarty!
Selgros Cash & Carry
Pierwsza hala Selgros Cash&Carry w Polsce doczekała się prawdziwej rewolucji. Dzisiaj odbyło się oficjalne otwarcie hali w Poznaniu po modernizacji. Na klientów poznańskiej hurtowni Selgros czeka wiele atrakcji w tym wieczorny pokaz „Światło i dźwięk”. więcej »
17-08-2011  Już od dwóch lat złoto w rękach Selgros.
Selgros Cash & Carry
Po raz drugi, firma Selgros Cash&Carry otrzymała Złoty Laur Klienta kategorii handel hurtowy. Nagroda ta przyznawana jest przez samych konsumentów i bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia,- mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor marketingu Selgros - ponieważ zawsze szczególny nacisk kładziemy właśnie na obsługę klienta, bo to my jesteśmy dla niego, a nie on dla nas – dodaje. więcej »
25-07-2011  Selgros wspiera Caritas.
Selgros Cash & Carry
W tym roku statuetkę Signum Caritatis – Znak Miłości otrzymała znana firma handlu hurtowego Selgros Cash&Carry za znaczącą pomoc w skali całego kraju. więcej »
07-03-2011  Selgros otworzył druga halę we Wrocławiu.
Selgros Cash & Carry
Ogólnopolska sieć handlu hurtowego Selgros Cash&Carry otworzyła dzisiaj uroczyście drugą halę we Wrocławiu. Inwestycja, która kosztowała 80 mln zł, jest zlokalizowana we Wrocławiu przy ulicy Kakowskiej. Hala Wrocław-Krakowska jest czternastą z dwudziestu zaplanowanych hurtowni Selgros w Polsce. więcej »
26-10-2010  Selgros otwiera drugą halę w Łodzi.
Selgros Cash & Carry
Dzisiaj o piątej rano pierwsi klienci weszli do nowej hali Selgros w Łodzi. Inwestycja, która kosztowała 80 mln zł, jest zlokalizowana w Łodzi przy ulicy Pabianickiej (róg 3 Maja). Hala Łódź-Pabianicka jest drugą w Łodzi i trzynastą z dwudziestu zaplanowanych hurtowni Selgros w Polsce. więcej »
14-06-2010  Selgros dla powodzian
Selgros Cash & Carry
Firma Selgros Cash & Carry postanowiła wesprzeć swoich klientów prowadzących sklepy, catering lub restauracje, których dotknęła powódź. Selgros chce im pomóc uprzątnąć sklepy lub lokale po powodzi oraz zaopatrzyć w nowy towar. więcej »
17-05-2010  Trzynaste urodziny Selgros!
Selgros Cash & Carry
13 Jubileusz Selgros to okazja, aby podziękować wszystkim Klientom sieci. Przez niemal cały czerwiec będą trwały atrakcyjne promocje, konkursy oraz loterie. Cała akcja odbędzie się pod hasłem „13 lat minęło jak jeden dzień”. więcej »
07-04-2010  Program premia - już 15 tysięcy uczestników.
Selgros Cash & Carry
Z myślą o stałych klientach w 2006 roku Selgros wprowadził do swoich hurtowni program lojalnościowy PREMIA. Początkowo miał być to projekt pilotażowy. Jednak dynamika z jaką „programpremia” się rozwijał skłoniła sieć do jego przedłużenia. Dzisiaj w programie uczestniczy ponad 15 tysięcy klientów Selgros. więcej »
22-02-2010  Profesjonalny Katalog Gastronomiczny Selgros.
Selgros Cash & Carry
1 marca Selgros Cash&Carry wydaje nowy profesjonalny Katalog Gastronomiczny - katalog artykułów HoReCa. więcej »
« Powrót

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".