forte pr Do good and talk about it.

Bank Zachodni BZWBK

20-12-2010  Fundacja BZ WBK - podusmowanie działalności w roku 2010.
Bank Zachodni BZWBK
Fundacja Banku Zachodniego WBK od lat wspierając dzieci i młodzież z terenu całej Polski, przeznaczyła w tym roku na ich rozwój i edukację ponad 1,3 mln zł. Większość środków trafiła do dzieci i młodzieży poprzez dwa programy grantowe Fundacji - Bank Dziecięcych Uśmiechów i Bank Ambitnej Młodzieży. więcej »
20-12-2010  Elbląski maraton matematyczny.
Bank Zachodni BZWBK
Fundacja Banku Zachodniego WBK od lat wspierając dzieci i młodzież z terenu całej Polski, przeznaczyła w tym roku na ich rozwój i edukację ponad 1,3 mln zł. Większość środków trafiła do dzieci i młodzieży poprzez dwa programy grantowe Fundacji - Bank Dziecięcych Uśmiechów i Bank Ambitnej Młodzieży. Wśród inicjatyw, które Bank Ambitnej Młodzieży wsparł w tym roku jest organizowany przez Stowarzyszenie Fabryka Działań Niemożliwych w Elblągu Maraton Matematyczny. więcej »
08-12-2009  Program grantowy „Bank Dziecięcych Uśmiechów”
Bank Zachodni BZWBK
Zakończyła się trzecia edycja programu grantowego ,,Bank Dziecięcych Uśmiechów’’ Fundacji Banku Zachodniego WBK, którego celem jest poprawa sytuacji socjalnej dzieci z rodzin ubogich będących pod opieką różnych placówek opiekuńczych i wychowawczych, stowarzyszeń oraz fundacji. W trzeciej edycji wsparcie na łączną kwotę 443 880 zł otrzymało 139 instytucji i organizacji, a w całym 2009 roku pomoc otrzymało 346 podmiotów. więcej »
« Powrót

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".