Agencja PR Poznań, public relations poznań, pr usług medycznych, medyczny
forte pr Do good and talk about it.

pressroom

07-06-2013  Dzień dziecka w Dąbrówce.
Linea
Już w najbliższą sobotę, 8 czerwca odbędzie się w Dąbrówce rodzinny festyn „ Razem w szkole, razem na podwórku”. Na uczestników czeka wiele atrakcji m.in. : pokazy taneczne, wokalne, turniej szachowy, pokazy straży pożarnej. Gwiazdą imprezy będzie znany z występów w telewizyjnym show Must be the Music, zespół ALEPAK. Festyn rozpocznie się o godzinie 12.00 więcej »
04-06-2013  Zmodernizowany Selgros w Szczecinie.
Selgros Cash & Carry
We wtorek, 4. czerwca oficjalnie zostanie otwarta zmodernizowana  hurtownia  Selgros w Szczecinie. Z tej okazji na klientów szczecińskiej hali przygotowano wiele atrakcji. więcej »
16-04-2013  Batorego będzie gotowe w terminie!
Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.
Na osiedlu Batorego 41A trwa budowa II etapu inwestycji. Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Inwestycja realizowana jest przez poznańskiego dewelopera – Agencję Inwestycyjną. Właściciele mieszkań klucze otrzymają w listopadzie tego roku.
Mimo przedłużającej się i srogiej zimy prace postępują zgodnie z przyjętym harmonogramem. W tym roku zaplanowano realizację drugiego etapu inwestycji, który obejmuje 25 mieszkań.
więcej »
14-05-2012  Dental Prestige z kontraktem NFZ.
Dental Prestige
Klinika Dental Prestige w ramach NZOZu Medical Prestige z Poznania podpisała kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie chirurgii jednego dnia. Finansowane będą zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, ortopedii, ginekologii i urologii. więcej »
10-05-2012  Nowe mieszkania na osiedlu Batorego.
Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.
Piątkowo to jedna z bardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania. Doskonała komunikacja linią poznańskiej Pestki sprawia, że coraz chętniej Poznaniacy przeprowadzają się na północ miasta. Na Osiedlu Batorego powstaje kompleks mieszkaniowy budowany przez Agencję Inwestycyjną. więcej »
12-04-2012  Casa Fonte - ostatni etap budowy na Sołaczu.
Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.
Kto by nie chciał mieszkać na Sołaczu? Jedna z najlepszych dzielnic Poznania jest prawdziwą perłą na mapie miasta. Na 90 ha znajduje się zespół willowy wpisany prawie 30 lat temu do rejestru zabytków. Nieruchomości z rynku wtórnego na Sołaczu rzadko trafiają do publicznej sprzedaży. A nawet jeśli to cena metra kwadratowego często przekracza 10.000 złotych. Na zabytkową willę za kilka milionów mało kogo stać, ale deweloperzy budują domy w pobliżu tej najbardziej ekskluzywnej poznańskiej dzielnicy. więcej »
09-04-2012  Rekrutacja do nowej szkoły w Dąbrówce rusza 15 kwietnia!
Linea

Już we wrześniu w nowej szkole Dąbrówce rozpocznie naukę 350 uczniów. To ogromny sukces dla gminy, ale przede wszystkim dla mieszkańców. Szkoła podstawowa w Dąbrówce to jedno z kilku dużych i ważnych przedsięwzięć, w których udział bierze Linea. Firma podarowała gminie tereny w Dąbrówce o powierzchni ok. 1,5 ha z przeznaczeniem pod budowę szkoły podstawowej wraz z obiektami towarzyszącymi. Jest również autorem projektu budynku wraz z zagospodarowaniem całego terenu. więcej »

09-03-2012  Osada Leśna Ruczaj - trwa budowa.
Linea
Trwa budowa nowej inwestycji spółki Linea w gminie Dopiewo. Osada Leśna Ruczaj to kompleks nowoczesnych domów mieszkalnych położonych w sąsiedztwie Lasu Zakrzewskiego. W pierwszym etapie powstanie ok. 25 domów mieszkalnych. więcej »

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".