Agencja PR Poznań, public relations poznań, pr usług medycznych, medyczny
forte pr Do good and talk about it.

ludzie

 

MARIOLA KRZYŻANIAK
Partner

Z branżą public relations jest związana od 1995 roku. Przez prawie 14 lat tworzyła strategię i realizowała zadania zakresu public relations i corporate affairs w Imperial Tobacco Polska. Odpowiadała za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną.
Absolwentka socjologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studiowała również Executive MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Zanim zajęła się public relations pracowała jako dziennikarka i nauczycielka.

 

KATARZYNA KUŹNIK
Partner

Ukończyła nauki polityczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym z zakresu zarządzania w opiece zdrowotnej. Doświadczenie zdobywała poznańskich mediach oraz w agencji PR. Realizowała projekty dla klientów   z branży farmaceutycznej, medycznej, FMCG oraz branży budowlanej. Pełniła funkcję rzecznika prasowego spółki akcyjnej. Specjalizuje się w komunikacji zewnętrznej: media relations oraz w działaniach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".